Ruszyła druga edycja projektu "Pogodny Senior". Podobnie jak w pierwszej edycji, w Ośrodku Seniorzy mają zapewniony 8 godzinny pobyt od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 do 15:30. Oferta obejmuje: posiłki, napoje, dowóz do i z ośrodka, dzienne usługi opiekuńcze, zajęcia rehabilitacyjne, zajęcia z arteterapii, zajęcia rekreacyjno-sportowe, wyjścia rekreacyjno-kulturalne, wycieczki.

Rekrutacja przedłużona! ZOSTAŁO OSTATNIE WOLNE MIEJSCE!

Kto może zostać uczestnikiem projektu?

  • osoby zamieszkałe na terenie Gminy Łańcut
  • osoby w wieku powyżej 60 lat
  • osoby nieaktywne zawodowo
  • osoby potrzebujące wsparcia w codziennym funkcjonowaniu (na podstawie zaświadczenia lekarskiego).

Szczegółowe informacje – warunki i szczegóły przyjęcia – można uzyskać w Ośrodku Opieki Dziennej w Wysokiej lub w Biurze Projektu (w Urzędzie Gminy Łańcut) – pod nr. tel. 781 600 708 lub 17 224 60 92.