27 kwietnia br. seniorzy z Ośrodka Opieki Dziennej w Wysokiej brali udział w XIV edycji Spartakiady Osób Niepełnosprawnych, która odbyła się w Białobrzegach. To już tradycyjne wydarzenie, które cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców całego regionu. Gośćmi honorowymi, którzy uroczyście otwierali, jak i wspierali zawodników byli m.in.: Kazimierz Gołojuch - poseł na Sejm RP, Ewa Leniart – wojewoda podkarpacki oraz Stanisław Kruczek - członek zarządu województwa oraz ks. Artur Janiec – dyrektor Caritas Archidiecezji Przemyskiej, który od wielu lat wspiera tego typu inicjatywy. Spartakiada była wspaniałą okazją do propagowania idei integracji i równych szans dla wszystkich. Każda osoba bez względu na wiek, rodzaj i stopień niepełnosprawności mogła wziąć udział w zawodach. Rywalizacja była zacięta, w szczególności jeżeli chodzi o rozgrywki zespołowe. Zmagania sportowe były rozgrywane w konkurencjach indywidualnych i drużynowych. Wszyscy jesteśmy zwycięzcami!