30 listopada seniorzy Ośrodka Opieki Dziennej w Wysokiej i Klubu Seniora Gminy Łańcut uczestniczyli w zabawie andrzejkowej zorganizowanej przede wszystkim dzięki Paniom Opiekunkom i poprowadzonej przez profesjonalnego DJ-a. Od dawna, chwilą kiedy można było poznać tajemnicę jaką niesie przyszłość był wieczór andrzejkowy. Kiedyś podchodzono do wróżb niezwykle poważnie i wierzono w to co wskazały. Obecnie jest to zabawa z przymrużeniem oka, w której seniorzy chętnie wzięli udział i zatańczyli wspaniałe układy taneczne. Dzięki wspaniałej organizacji całej naszej społeczności na seniorów czekał słodki poczęstunek. Wspólna zabawa minęła wszystkim miło i bardzo szybko. Seniorzy mogli się przekonać, że tradycyjne andrzejki to przede wszystkim dobra zabawa, której nie zabrakło i którą jeszcze długo będą mogli wspominać.